Biz kimiz ?

perakendekahve.com olarak ev ve ofis kullanıcılarına hitap eden ürünler sunuyoruz. Amacımız evinizde ve ofisinizde de barista gibi kahve demlemenin bütün inceliklerini ve tekniklerini öğretmek. perakendekahve.com FM Kahve'nin tescillimarkasıdır. FM Kahve kendi üretimini yapan ve piyasadaki çoğu firmaya ürün tedarik eden sektöründe lider bir üreticidir.

Amacımız kaliteden ödün vermeden mükemmel ürünler sunmaktır. 2009 yılından bu yana, engin tecrübemizle gıda sektöründe hem tedarikçi hem de üretici olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Gıda sektörünün kurumsallaşmasını tamamlamış, kendi sektöründe öncü tedarikçiler arasında yer alan FM Kahve Ekipmanları ülkemizin bütün bölgelerindeki çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır. FM Kahve Ekipmanları geniş ürün ve ekipman yelpazesi ile kahve sektöründe pek çok yeniliğe öncülük yapmaktadır.

Piyasada kendi markası olan Caffe Rino, Simonelli ile ve özel etiket hizmeti konusunda da uzmanlaşmış olarak yer almaktadır. Ham madde olarak en iyi yeşil çekirdeklerin seçimi, engin tecrübemiz ve kavurma aşamasındaki geleneğimizin birleşimi, ürünlerimizi kalite, lezzet ve aroma açısından mükemmel yapmaktadır. FM Kahve Ekipmanları sadece tedarikçi ve üretici olarak değil, işletmelerin sorumlu bir partneri gibi hareket ederek, kendi Barista Akademisi’nde işletmecilere eğitim ve teknik destek ihtiyacını ücretsiz olarak sağlar. Bu anlamda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz
Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Dünya kahve kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketiciler ile buluşturup tüketicilerin kendini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.